canon-symbol

Canon Türkiye Handicare Tercih Etti

Canon Türkiye Genel Merkezi, İstanbul Eminönü’nde, kullanıcıların makineleri deneyip test edebileceği harika bir merkez kurdu.

Canon Deneyim Merkezi yaklaşık olarak 1 yılda tamamlandı ve kullanıcılar, fotoğraf meraklıları Canon’un tüm modellerini burada deneyebiliyorlar, bilgisayarda görüntüleyebiliyorlar ve düzenleme yapabiliyorlar. Binanın 3. katında ufak ama şirin bir cafe var ve üstelik ücretsiz. Bu cafede meraklılar dinlenirken bilgi birikimlerini de paylaşıyorlar. Bu cafe düşüncesi bizce harika olmuş.

Birinci katta bulunan servis merkezine ulaşmak için merdiven kullanılması gerekiyor ve diğer katlara ulaşmak için klasik yolcu asansörü bu katta bulunuyor.

Canon servis merkezine ulaşmak isteyen yaşlı veya merdiven kullanmakta zorlanan kişiler için bir çözüm arayışına gitti ve konusunda en iyi olan LiftArt’a ulaştı. Canon’un marketteki en iyi marka olması gibi LiftArt’ta Handicare markasını tanıttı. 3 aylık bir araştırmanın sonucunda Japonya Canon Genel Merkezin de tavsiye ettiği Handicare markasını tercih ettiler.

Montaj sonrasında, Canon Türkiye Merdiven Asansöründe ki tercihlerinden memnun kaldıklarını söylediler. Bizlerde tercihlerinden ve engelli bireyler için duyarlı davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

Videomuzdaki Canon personeli güler yüzlü konu mankenimize (ismini belirtmek istemiyoruz) videomuza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Portatif Asansörler ve Modelleri Keşif, Fiyatlandırma için arayınız: 0549 608 00 70
Call Now Button
×