merdiven-asansorleri-aciklamasi-ana-sayfasi (1)
Dünyanın 1 Numaralı Koltuk Merdiven Asansörü Üreticisi: Handicare..! VIP & Business Class Özellikler

1886’dan beri Handicare… Merdiven Asansöründe Bir Prestij Markası

Çift motorun gücünü hissedeceksiniz…

Her markadan 2 kat daha güçlü, 2 kat daha uzun ömürlü, 2 kat daha güvenli…

Koltuklu merdiven asansörleri nedir: Koltuk merdiven asansörleri, merdiven inmekte veya çıkmakta zorlanan kişiler için üretilmiş en güvenli, en konforlu ve en az yer kaplayan uygun fiyatlı, merdivenler için üretilmiş asansör sistemleridir.

LiftArt, Türkiye, Bulgaristan, Kazakistan ve Azerbaycan için Handicare firmasının tek mümessili ve Genel Distribütörüdür..!

Şirketimizden merdiven asansörü veya koltuk asansörü’ne servis garantili olarak uygun fiyat ve koşullarda sahip olabilirsiniz…

Handicare merdiven asansörleri 1886 dan beri, 125 yıldan daha uzun süredir asansör üreten ve dünya genelinde çok fazla sayıda memnun müşterisi bulunan bir firmadır.

Handicare Groupe faaliyet gösterdiği konularda dünyanın en büyük grubu olup, bünyesinde bir çok büyük ve önemli şirket bulunmaktadır.

Merdiven Asansörü

Önemli: Dünyanın en gelişmiş asansör teknolojisine sahip, eşsiz elektronik DataCard (Simkart) kontrollü, dünyadaki çift sürüş motorlu tek asansördür. Akıllı bilgisayar teknolojisine sahip merdiven asansörlerimiz sizi güvenle taşıyacaktır.

 • Merdiven Asansörleri Nedir?

  Merdiven asansörleri, merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler ile merdiven kullanmaları doktor tarafından yasaklanmış kişiler için üretilmiş en güvenli ve en konforlu çözümlerdir. Bu kişiler aynı zamanda evlerine klasik tip ev asansörü de yaptıramayacağı için daha doğrusu yapılamayacağı durumlarda alternatif olarak bu asansör modelini tercih ederler.

   

  Eğer eviniz çok katlı ve katlara erişmek için bir asansöre ihtiyacınız var ise fakat klasik tip asansör yaptırmak için uygun ve yeterli bir yer bulamıyorsanız, koltuklu merdiven asansörü tam size göre bir üründür. Asansörlerimiz sayesinde evinizin merdivenlerinden kolayca inip çıkacak ve katlara kolayca ulaşabileceksiniz.

 • Handicare Merdiven Asansörü Fiyatları

  “Koltuklu merdiven asansörleri, klasik tip asansörlere göre daha uygun fiyatlı ve daha az masraflıdır. Merdiven asansörleri fiyatlarımızı sitemizde veya online satış mağazamız MerdivenAsansoru.Net adresimizde bulabilirsiniz.

 • Handicare Merdiven Asansörü 2. El & Kullanılmış

  “Merdiven asansör sistemleri içerisinde en gelişmiş modelleri üreten Handicare, merdiven asansörü fiyatları ve 2.el merdiven asansörü nde de uygun fiyatlarla müşterilerini memnun etmektedir. Merdivene takılan asansör için özellikle, merdiven asansörü izmir, merdiven asansörü ankara, merdiven asansörü bursa ve merdiven asansörü istanbul gibi şehirlerde yoğun satış potansiyeli olan LiftArt, türkiye’de en çok tercih edilen merdiven asansörü firmasıdır. Eğer asansör koltuk veya koltuk asansör ihtiyacınız varsa ve bu konuda tecrübeli bir firmadan doğru bilgileri almak istiyorsanız, LiftArt Asansör sizin için kesinlikle doğru adrestir. Kullanıcılarımızın yorumları ve dünya üzerindeki birçok memnun müşterimiz de bunu teyit etmektedir.

 • Merdiven Asansörü Videolarımız

Merdiven Asansörleri ve Modelleri Keşif, Fiyatlandırma için arayınız: 0549 608 00 70
Call Now Button
×