panaromik-ev-asansoru-3
EV ASANSÖRLERİ

Panoramik Ev Asansörleri, shaftlı veya shaftsız uygulanabilir. Asansör kuyusu gerektirmez. Zemine oturtulur, çukur veya kuyu gerektirmez. Makina odası veya makina dairesi gerekli değildir.

 

Dış veya iç alan kullanımına uygundur.

Hidrolik, kayışlı, vidalı, elektromekanik modelleri mevcuttur.

Ev asansörlerimiz halka açık her yerde, kamu alanlarında, özel çalışma alanlarında, stil ve konfor sahibi müstakil evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

İtalya Extrema firmaları tarafından tasarlanmış ev asansörlerimiz, uzun yıllar dayanıklı ve sağlam kalmasını sağlar. Yüksek kalitesi ile villa asansörlerimiz sorunsuz çalışmaktadır.

Villa asansörü ve müstakil ev asansörleri konusunda uzman olan LiftArt aynı zamanda kaliteyi uygun fiyatlar sunduğu için özellikle şu illerde en fazla tercih edilen marka olmuştur: Ev asansörü istanbul, ev asansörleri izmir, ev asansörleri bursa ve ev asansörleri ankara.

Önemli: Klasik tip apartman asansörleri satışımız yoktur. (Makina dairesi, kuyu gerektiren modeller vb)

0,30 mt/sn den daha hızlı asansör satışımız yoktur.

Satışını yaptığımız asansörlerin hızları: 0,10 – 0,12 – 0,13 – 0,15 – 0,20 – 0,25 – 0,30 mt/sn dir. Türkiye’deki engelli asansörü yönetmeliğine göre engelli asansörü hızları en fazla 0,15 m/sn olabilir. 0,20 – 0,25 ve 0,30 m/sn hızlarındaki asansörler ihracat için, kabul görülen ülkelere satılmaktadır. 0,20 – 0,25 ve 0,30 m/sn hızlarındaki asansörler kesinlikle Türkiye içine ve engelli asansör yönetmeliğine göre satışı yapılmamaktadır. Ancak aynı asansör özelliklere sahip asansörler farklı bir yönetmeliğe göre üretilip satışı yapılabilir.

LiftArt Türkiye, Bulgaristan, Kazakistan ve Azerbaycan için Terry, Handicare ve Extrema firmasının tek mümessili ve Genel Distribütörüdür..!

Şirketimizden merdiven asansörü veya koltuk asansörü’ne servis garantili olarak uygun fiyat ve koşullarda sahip olabilirsiniz…

villa asansörü fiyatları ve dubleks ev asansörleri fiyatları asansörün özelliklerine göre değişmektedir. Müşteri tarafından ihtiyaç duyulan, tercih edilen veya istenen özelliklere göre de ev içi asansör fiyatları, tek kişilik asansör fiyatları veya 2 kişilik asansör fiyatları belirlenmektedir.

Panoramik Ev Asansörleri Modellerimiz:

Merdiven Asansörleri ve Modelleri Keşif, Fiyatlandırma için arayınız: 0549 608 00 70
Call Now Button
×