merdiven-asansorleri-aciklamasi-ana-sayfasi (1)

2. El Engelli Asansörü

Şirketimiz ikinci el engelli asansör ticareti kesinlikle yapmamakla birlikte, daha önce şirketimizin ürünlerini almış ve artık kullanmak zorunda kalmayan eski müşterilerimize yönlendirme yapmakta ve bu konuda her iki tarafa da yardımcı olmaktayız. Sınıfının öncü firmalarından olan Liftart 2. El asansoru engelli bireylerin yaşamlarını engelsiz bir şekilde devam etmesini hedeflemektedir.


Kalite ve güvenliğin markası olarak bilinen LiftArt, binalara değer ve estetik katar, özel ihtiyaçlara uygun teknolojiler sunar.

Liftart, konut asansörleri, yük asansörleri, servis asansörleri, sedye asansörleri araç asansörleri ve yamaç asansörleri ile tüm bina tipi ve kuyu ölçüleri için üretiyor, monte ediyor, bakım ve modernizasyon yapıyor.

Standart veya özel isteğe göre tasarlanmış Liftart asansörleri binanızın mimarisi ve işletim sistemine kolayca entegre edilebilir. 2. el engelli asansoru üzerine yaptığınız araştırmalarınız sonucunda bazı firmalara ve modellere ulaşabilirsiniz. Ancak bu ürünlerin markası çok önemlidir. Yedek parça ve servis hizmetleri alabileceğiniz ciddi bir markanın asansörünü tercih etmelisiniz.

Bina inşaat teknolojisiyle birlikte engelli asansörü teknolojisi de değişiyor ve gelişiyor.

Kurulum nerede olursa olsun Liftart Asansörleri yapı ile mükemmel uyum sağlar.

Engellilerin yüksek noktalara ulaşılması için asansör modelleri gereklidir. Bu sayede engelli kişilerin başkalarından yardım almaları yerine özel engelli asansörü ile gidecekleri kata ulaşmaları kolaylaştırılmıştır.

Bu yapılar ev, kamu kurumları veya özel sektör kuruluşlarında kullanabilmektedir.

Bu asansör tipleri, özel bir hassasiyetle ve binanın şekline göre tasarlanmalıdır.

Liftart asansör olarak bu hassasiyet önemle uygulanmaktadır. 2. el engelli asonsoru için bilgi alabileceğiniz en tecrübeli firmadır.

Engelli bir kişi en optimal düzeyde rahatça taşınması firma olarak hedeflenmektedir. Dikkatli olun… bir şekilde dikkatli olun.

2. El engelli asansoru veya 2. el merdiven asansörü ihtiyaçlarınızla ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Asansörler bu ölçülerde yapılsa bile yine de tekerlekli sandalye kullananların sorunlarına çoğu yerde çözüm getirilememektedir. Özürlüler için bina giriş merdiveni ilk engeli oluşturmaktadır. Bina içinde ise dar koridorlar kapılar ve yarım kat bağlantılı asansörler özürlülerin hareketlerini büyük ölçüde kısıtlamaktadır. Özürlülerin asansörün kapısına kadar rahatlıkla gidebilmesi için gidiş yolu düz olmalıdır. Eğer merdiven varsa sabit ya da seyyar rampa konulmalıdır… Rampadan önce engelli asansörünün tercih edilmesi engelliler için daha kullanışlı olacaktır. Engelli asansörleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

LiftArt 2. El Engelli Asansörleri

Telefonlarımız: 0 212 608 00 70  –  0 549 608 00 70

Merdiven Asansörleri ve Modelleri Keşif, Fiyatlandırma için arayınız: 0549 608 00 70
Call Now Button
×