TerryLift-b

Havuz Asansörü: Aqualift

 

Havuz Asansörü su ile çalışır

Su basıncı ile çalışır, paslanmazdır, akü ve elektrik gerektirmez, bakım maliyeti yoktur.

Havuz Asansörü:

AQUALIFT Havuz Asansörü; kilolu, yaşlı, engelli veya engelsiz tüm insanların; otel, kaplıca ve benzeri tesislerin havuzlarına konforlu bir şekilde girip çıkmalarını sağlayan, son derece güvenli ve estetik modern bir asansördür.

2 yıl garantilidir..! Tamamı ile Türk mühendisleri tarafından üretilmiş, %100 Türk malıdır.

Size havuz keyfini yaşatacak özel bir ürün…

Kilolu, yaşlı veya engellilerin özgürce havuza girebilmeleri için ürettik. Ürünümüze o kadar göveniyoruz ki; 5 yıla kadar genişletilmiş garanti sunabiliyoruz.

 

2 Yıl Garantili Havuz Asansörü… Aqualift..! Made in Turkiye..!

Engelli turizmi devamlı gelişmekte ve turizm acentaları otellerden, engellilere yönelik ürünlerle birlikte tesisde havuz asansörünün de bulunmasını özellikle talep etmektedirler.

Marka: Aqualift
Üretici: LiftArt
Menşei: Türkiye

Garanti süresi: %100 Türk malıdır ve 2 Yıl imalat ve montaj hatalarına karşı, 10 yılda yedek parça temini ve servis alabilmeniz açısından GARANTİLİDİR.
Kapasite: 200 kg – 250 kg ve 300 kg

Model: AL-180 (Otomatik, 180 dereceye kadar kendisi döner)
Model: ML-360 (Manuel, 360 derece manuel olarak döndürülebilir)
Model: SL (Portatif havuzlar içindir, zemin üstü havuzlar için)
Model: DL (İskele içindir)
Model: YL-360 (Manuel, üstü örtülen havuzlar içindir)

TEKNİK ÖZELLİKLER

1. Su ile çalışır. 4 ile 6 bar su basıncı yeter. (Şehir şebeke su basıncıdır): Aqualift Havuz Asansörü’nün kaldırma yapabilmesi için düşük basınçlı su yeterlidir. Şehir şebeke suyunun basıncıyla (4-6 bar) dahi 200 kg. ağırlığındaki bir insanı Aqualift kolaylıkla kaldırabilir. Musluk suyu, havuz suyu, deniz suyu vb. su tipleriyle çalışabilir.

2. Paslanmazdır. AquaLift’in tamamı paslanmaz ve sağlığı tehdit etmeyen malzemelerden üretilmiştir. Bu sebeple hijyeniktir. Yapısında kullanılan 304 ve 316 kalite paslanmaz çelik, teflon ve benzeri plastik malzemeler sayesinde sudan hiçbir şekilde etkilenmez. Uzun süre su içerisinde kalabilir.

3. Tek kişi kullanabilir. Aqualift’in AL modelleri ile havuza inmek ve havuzdan çıkmak için kesinlikle bir yardımcıya ihtiyaç duyulmaz. Aqualift Havuz Asansörü’nün kumandaları hem havuz dışından hem de içinden ulaşılabilecek noktalara yerleştirilmiştir. Ayrıca bu sayede havuza inmiş koltuğun havuz dışından çağrılması ya da havuz dışındaki koltuğun havuz içinden çağrılması mümkün olabilmektedir.

4. Dönüşü tam otomatiktir. Aqualift’in AL modellerinde koltuk, özel kılavuzlama sistemi sayesinde kendi çevresinde otomatik olarak döner ve havuza giriş çıkışın konforlu bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu sayede dönüş işlemi için bir başka yardımcıya ihtiyaç duyulmaz. Sipariş aşamasında dönüş yönü ve dönüş açısı tercihi yapılabilir.

5. Elektrik, pil, akü gerektirmez. Aqualift Havuz Asansörü, çalışmak için düşük basınçlı su dışında hiçbir enerjiye veya ek donanıma ihtiyaç duymaz. Çalıştırmak için su hortumunu Aqualift’e bağlamak yeterlidir. Elektrik gerektirecek herhangi bir sistemi olmadığından hem güvenli hem de sarfiyatsızdır.

6. Portatiftir, alet kullanmadan takılıp, çıkartılabilir. Aqualift Havuz Asansörü, monte edildikten sonra hiçbir alet ve cihaz kullanmadan kolaylıkla yerinden çıkartılabilir. Tekerlekleri vasıtasıyla taşınabilir, depolanabilir ve gerektiğinde tekrar yerine takılabilir. Montajı çok kolaydır.

Portatif Asansörler ve Modelleri Keşif, Fiyatlandırma için arayınız: 0549 608 00 70
Call Now Button
×