Engelli ürünleri
ve Diğer İştiraklerimizi Burada Bulabilirsiniz

Lütfen Başlıkları Tıklayınız, kırık linkler için lütfen bilgi veriniz.

Online Satış Mağazamız için Tıklayınız

Engelli Araç Sistemleri & Donanımları için Tıklayınız

Engelli Robotik Sistemlerimiz için Tıklayınız

Eşik Rampaları için Tıklayınız

İstifleme Makinaları ve Yük Taşıma Arabaları için Tıklayınız

Gümüş Takı ve Mücevherat için Tıklayınız

Transpaletler ve El Forkliftleri için Tıklayınız

Portatif Merdiven inme Çıkma Cihazı – Model: Vimec T10

1958 yılında kurulan firmamız zaman içerisinde asansör sistemleri, taşıma ve kaldırma makinaları konusunda uzmanlaşmıştır. 2000 yılından itibaren engellinin ulaşılabilirliği konusunda yatırımlarını arttıran şirketimiz bu konuda faaliyet gösteren ayrı bir şirketi kurmayı ve ana şirket üzerindeki iş yoğunluğu yükünü engelli urunleri azaltmayı planlamıştır. Bu nedenle LiftArt, kalıcı ya da geçici engelleri olan, fiziksel yeterliliği olmayan insanların yaşamlarını kolaylaştırıp hayattan zevk almalarını ve yaşam standartlarını yükseltip engelleri aşmalarını sağlayacak çözümler üretmek ve bu konularda hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. engelli urunleri

Bu amaçla çözüme en uygun alet, ekipman, makine ve cihazların üretimini, ithalatını ve satışını yaparak, aynı zamanda bu konularda danışmanlık da yapan şirketimiz; engelliler konusunda ayrım yapılmaması, herkes gibi engellilerin de haklarının olduğu ve bu haklara sahip olmaları için birlikte hareket edilmesi ve her kesimin bu konuda eğitim alması gerekliliği gerçeğinin de bilinciyle engelli olsun olmasın tüm insanları bilgilendirmek ve bilinçlendirmek konusunda engelli urunleri da büyük çaba sarf etmekte ve bunu bir görev kabul etmektedir.

İlk ürünü ve imalatı olan Aqualift Havuz Asansörünü de bu amaçla; havuza girmekte zorlanan kilolu, yaşlı veya engelli insanların havuza girişlerini kolaylaştıracak olan Aqualift Havuz Asansörünü Türkiye’de ilk defa üretmiş ve patentini almıştır. Gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesini hızla geliştirmiş ve ihtiyaç duyulan birçok ürünü engellilerin kullanımına sunmuştur.

LiftArt, özellikle engelli asansörleri, engelli araç sistemleri, engelli transferi ve mobilite konusunda uzmanlaşmış Türkiye’deki ilk ve tek firmadır. Özellikle merdiven kullanamayan kişiler için merdiven çözümleri ile ev asansörleri konusunda ciddi yatırımlar yapmıştır.