[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Tek Raylı, Çift (2) Sürüş Motorlu, Dünyadaki Tek Merdiven Asansörü

Dünyanın en akıllı merdiven asansörü markası: Handicare Akıllı Merdiven Asansörleri

Çift Sürüş Motoru ve Akıllı Bilgisayar Teknolojisi ile Dünyada Tek..!

En akıllı merdiven asansörü: Handicare..!

Neden Çift Motorlu Merdiven Asansörü Almalısınız? Detaylar için Tıklayınız

Farklarımız – Avantajlarımız
Handicare merdiven koltuk asansörümüz çift sürüş motoruna sahip tek markadır. Handicare dışında dünyadaki bütün merdiven asansör markaları ise tek sürüş motor sistemine sahiptir. Diğerleri taşıma kapasitesini bu tek motor ile sağlarlar. Yani taşıma kapasiteleri eğer 125 kg ise tek motorları ile bu kiloyu taşırlar. Tek motorlarının gücü en fazla 350 Watt gücündedir ve 1 adettir. Handicare ise 2 adet sürüş motoruna (ana motor sistemine) sahiptir ve her birisi 350 Watt, toplamda 700 Watt gücüne sahiptir. Bu, en yakın rakibinin 2 katı daha güçlü olduğunu kanıtlar.

Ayrıca belirtmek isteriz ki; Handicare ürettiği asansör sistemlerinde en önce kullanıcının güvenliğini düşünmektedir. Ve bu düşünce ile arıza riski neredeyse sıfıra yakın bir sistem üretmişlerdir. Düşüncemiz ve çalışmalarımız, kullanıcının asla yarı yolda basamak üzerinde kalmamasını sağlamak ve arıza riskini en aza indirmek.

DataCard (Simkart) kontrollü merdiven asansörlerimiz dünyanın en gelişmiş elektronik sistemine ve çift sürüş motorlu taşıma ünitesine sahiptir. 

Marka: Handicare
Model: FreeCurve
Üretici: Handicare
Menşei: Hollanda
Türkiye ve Azerbaycan Tek Mümessili ve Genel Distribütörü: LiftArt
Çift Sürüş Motoru: Evet, Standart
Motor Ses Seviyesi: 60 dB den az

Koltuk Level Motoru: Evet, Standart
Koltuk Dönüş Motoru: Evet, Opsiyonel
Ayak Dayama Motoru: Evet, Opsiyonel
Taşıma Kapasitesi: En dik açıda 125 kg taşır.

Çift motor sistemi başka hiç bir asansörde bulunmayıp, patentli bir sistemdir.

Evinizin içinde klasik tip dikey asansörlere yer bulamadığınızda ya da dikey asansörün yapılmasının mümkün olmadığı durumlarda koltuklu merdiven asansörü iyi bir alternatif ve akılcı bir çözümdür.

Her tip merdiveniniz için size mükemmel çözümler sunarız: Dar, geniş, düz, dönerli, helezon, demir, cam, ahşap, beton, mermer, dik vb gb… Güvenlik, sessizlik, kompakt dizayn, konforlu kullanım modellerin ortak özellikleridir.

[su_accordion][su_spoiler title=”Handicare Merdiven Asansörü Detayları” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]‘’Handicare’in tüm merdiven tipleri için çözümleri vardır. Tüm Freecurve kavisli ve dönerli merdiven asansörleri aynı ortak özelliklere sahiptirler: Kolay kullanım, fısıltı sessizliği, fonksiyonel dizayn ve tekli ray bunlardan bazılarıdır. 

Rembrandt modeli merdiven basamaklarının iç tarafına monte edilir. 

Van Gogh modeli, merdiven basamaklarının dış kısımlarına monte edilir. 

Picasso modeli (H1000, H1100 ve Simplicity) modelleri  merdiven asansörü düz merdivenlere kolaylıkla monte edilir. 

Vermeer modeli çok katlı binalarda, apartmanlarda merdiven basamaklarının iç tarafına monte edilir. 

Dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip eşsiz elektronik DataCard (Simkart) kontrollü çift sürüş motorlu merdiven asansörlerimiz sizi güvenle taşıyacaktır. Çift motor sistemi başka hiç bir asansörde bulunmayıp, patentli bir sistemdir.”[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Koltuk Özellikleri” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]Joystick
Kolay kullanım, rahat kontrol imkanı. Sağ ya da sol tarafa takılabilir.
Switch Anahtar
Emniyet Kemeri
Uzaktan Kumanda – Akıllı Kumanda Sistemi
Yerden ve Alandan Tasarruf Sağlayan Dizayn
Kol ve ayak dayama yerleri kolayca katlanabilir bu sayede daha boş alan kazandırır.
Manuel döndürme koluna bastığınızda koltuğun dönüşü sağlanır bu sayede emniyetli ve konforlu bir şekilde oturma ve kalkma sağlanır.
Elektrikli Motorlu Döndürme, Koltuk durağa ulaştıktan sonra Joystick e basmaya devam ederseniz, koltuk otomatik olarak dönecektir.
Ayak koyma yeri mekanizması, Koltukla beraber katlanır

45° Açılı Oturma imkanı
Tüm İç Mekanlar İçin Koltuk Seçenekleri
Elegance Koltuk
Alliance Koltuk
Classic Koltuk
[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Kişiye özel çözümler” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]
Tüm ölçümler yapıldı, montaj tamamlandı ve sonrasında size ziyarete geliyoruz. Bu ziyarette ürün ve kullanımı ile ilgili detaylı bilgi veriyoruz.

Her Handicare merdiven asansörü her bir merdivenin basamağına uygun bir şekilde dizayn edilir. Bu süreçte son derece gelişmiş PhotoSurvey teknolojisi kullanılır, bu teknoloji ile tüm ölçülendirme eksiksiz ve yerinize tam uyar şekilde yapılır.

Evinizle eşleşen ray renkleri
Handicare’in kavisli raylarının renkleri evinizle bütünlük sağlar. Mevcut renkler; krem-beyaz, kahverengi ve gri.‘’[/su_spoiler]

[su_accordion][su_spoiler title=”Handicare Tarihçe” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]‘’
Handicare 1886 yılından beri; 125 yılı aşkın süredir asansör ürünleri ve ekipmanları ile insanlara hizmet etmektedir. Teknik mükemmellik, zekice çözümler ve güvenliği ön planda tutan anlayışla sadece daha iyi konfor değil ayrıca daha göz alıcı ürünlerde kullanıma sunulmaktadır.‘’[/su_spoiler]

[su_accordion][su_spoiler title=”Garanti, Kalite ve Güvenlik” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]‘’
Tüm yeni ürünlerimiz 2 yıllık garanti ile gelmektedir (Handicare Freecurve modelleri: Rembrandt, Van Gogh ve Vermeer 5 yıl garantilidir), diğer Handicare modelleri 2 yıl garantilidir ancak uzatılmış garanti süresi satın alabilirsiniz. Handicare, merdiven asansörlerinde kalite standartlarını güvenlik, yenileme, konfor ve dizayn aşamalarının tümünde devam ettirmektedir. Bunların yanında tüm ürünler uluslararası pazarda kabul görmüş, bağımsız çalışan yetkili firmalarca test edilmektedir. Bu testler ürünlerimizin yüksek kalite ve güvenlik standartlarında olmasını sağlamaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız‘’[/su_spoiler]

[su_accordion][su_spoiler title=”İstanbul Merdiven Asansörü Videolarımız” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]”Youtube Kanalımızdan montajını ve tanıtımını yaptığımız asansör videolarının daha fazlasına ulaşabilirsiniz, lütfen tıklayınız Aşağıdakiler Birkaç Örnek Videodur:


[/su_spoiler]

[su_accordion][su_spoiler title=”İzmir Merdiven Asansörü Videolarımız” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]”Youtube Kanalımızdan montajını ve tanıtımını yaptığımız asansör videolarının daha fazlasına ulaşabilirsiniz, lütfen tıklayınız Aşağıdakiler Birkaç Örnek Videodur:

[/su_spoiler]

[su_accordion][su_spoiler title=”Ankara Merdiven Asansörü Videolarımız” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]”Youtube Kanalımızdan montajını ve tanıtımını yaptığımız asansör videolarının daha fazlasına ulaşabilirsiniz, lütfen tıklayınız Aşağıdaki Örnek Videodur:

[/su_spoiler]

LiftArt Handicare Merdiven Asansörü Türkiye Temsilcisi
Servis Garantili & Ücretsiz Keşif – Montaj

[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_custom_gallery source=”media: 3444,3445,3458,3459,3460,3461,3462,3463,3464,3465,3466,3467,3468,3469,3470,3471,3472,3473,3474,3475,3456,3457,3446,3447,3448,3449,3450,3451,3452,3453,3454,3455″ limit=”40″ link=”lightbox” width=”260″ height=”200″ title=”never”][/su_column]
[/su_row]

Akıllı Merdiven Asansörü Modellerimiz:

[tp_carousel id=”12″ items=”6″ post_type=”tp-carousel-items” custom_category =”koltuk-asansorleri” navigation=”true” pagination=”true”]