Dikey Engelli Platform Asansörü Nedir

Kişisel hareketlilik kaybı ve bağımsızlık, yaşlıların karşılaştıkları en büyük zorluklardan bazılarıdır. Parkinson gibi dejeneratif bozukluklardan muzdarip olmasalar veya artritle uğraşmak ve asansörlerin taşınması ve değiştirilmesini zorlaştıran diğer koşullar için dikey engelli platform asansörleri en iyi çözüm olabilir. Bu asansörler, insanlara artan hareketliliği, önemli günlük görevleri yerine getirme konusunda daha kolay ve genel olarak gelişmiş bir yaşam kalitesine erişme olanağı tanır.

engelli platformu, engelli asansörü

Hem İç hem de Dışarıda Engelleri Aşmak

LiftArt’a güvenen tüketiciler, mülkiyet estetiği üzerinde herhangi bir etki yaratmadan evlerini erişilebilirlik ve işlevsellik açısından radikal bir biçimde değiştirebilir. Bunun nedeni, dikey engelli platform asansörlerinin hem dayanıklı hem de gerektiğinde taşınabilir olması. Ve bu nedenle yaşlılar seyahat etmeyi ve aile üyeleri ile vakit geçirmeyi tercih etmeleri durumunda içeride ve dışarıda kullanılabilir ve başka yerlere taşınabilirler. Bu asansörlerin güvenli ve etkili olmasının yanı sıra, aynı zamanda çok çeşitli ihtiyaçları olan çeşitli bireylerin ulaşabileceği şekilde oldukça ekonomik olarak tasarlanmıştır. Sundurmalar, iç merdivenler ve hatta sahanlık veya teras gibi engeller, kaliteli bir dikey engelli platform asansörü bulunduğu zaman en az çabayla aşılabilir. Engelli asansörü fiyatı ile özürlü asansörlerinin fiyatları makul seviyelerdedir.

 

Kişisel Özgürlüğünüzün Korunması

Doğru teknolojilerle, yaşlanan yetişkinler kendileri için daha fazla şey yapmaya devam edebilir ve işe alınan personele veya bağlı aile üyelerine daha az güvenmeyi ve yardımlarını bekleyebilirler. Bu gerçek, yaşlıların depresyonla ilgili genel duygularını savuşturmalarına yardımcı olmak açısından önemlidir; bu sıklıkla, insanlar kendilerini daha fiziksel olarak başkalarına bağımlı hale getirdikçe ortaya çıkarlar. Dikey engelli platform asansörü, tüketicilerin bu asansörle evin her katında kullanmasına izin vererek tekerlekli sandalye ile dolaşmasını önemli ölçüde geliştirir. Banyolar, yatak odaları veya yemek odaları üst katta mı yoksa aşağı katta mı, yaşlılar kişisel hareketliliklerinde bozulma olmadan normal ve bilinen yordamlarını sürdürmeye devam edebilirler. Yaşlılar evlerini küçültmeyi tercih edip aile üyeleriyle birlikte hareket ettikleri veya daha küçük yerleşim yerlerini tercih ettiklerinde merdiven asansörleri, yeni yerlerinde olabilecek engeller ne olursa olsun erişilebilirliğin yüksek kalmasını sağlayarak onlarla birlikte hareket edebilirler. İşte “Dikey Engelli Platform Asansörü Nedir” sorusuna burada cevap vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuşuzdur.

 

LiftArt Engelli Platformu