Düz ve Eğimli Merdiven Asansörleri Seçerken

 

Kavisli merdiveniniz için hangi merdiven asansörü seçeneğinin en iyi olduğu konusunda karar verirken aşağıdakileri göz önünde bulundurmanız gerekir. Mevcut merdiven asansörleri arasında eğimli merdiven asansörleri ve düz merdiven asansörleri bulunmaktadır. Merdiven Asansörleri Seçerken yanıltılmayın.

merdiven asansörü seçimi fiyatı kavisli koltuk merdiven asansör kiralama

Eğimli Merdiven Asansörleri

Bir koltuk asansörü basamaklarda alttan üste şiir gibi gezinir. Eğri bir merdiven asansörü için ortalama maliyet 6.000 – 15.000 euro arasındadır. Şu an Handicare eğri merdiven asansörleri Hollanda’da üretilmektedir ve genellikle inşa etmek ve teslim etmek için yaklaşık dört altı haftaya ihtiyaç vardır. Merdivenlerden iniş yapmazsanız ve sandalyeden sandalyeye transfer olamıyorsanız bunlar için en iyi ve tek çözüm koltuklu merdiven asansörüdür. Kavisli bir merdiven asansörü satın alırken, bölgenizdeki yetkili bir bayiyi ürünleri değerlendirmek için aramak iyi bir fikirdir.

Şirketimiz size, garanti çalışması ve gelecekte ihtiyaç duyulacağınız servis çağrıları için orada bulunacağınıza dair güvence verir. LiftArt, bulunduğunuz şehirdeki bayimiz kanalı ile bu hizmetleri size sağlayabilir. Engelli asansörü fiyatı için de size yardımcı olabiliriz.

 

Düz Merdiven Asansörleri

Kavisli bir merdiven asansörü yerine düz bir merdiven asansörü almanın avantajları: Merdivenler arasındaki inişin en az 70 cm veya daha geniş olup olmadığını belirlemeniz gerekir ve iniş kalkışında dönüşlü büküm yoktur. (İniş düz olmalı). İki düz merdiven asansörü olması, sürücünün merdivenleri ayıran iniş sırasında bir asansörden diğerine geçmesini gerektirir. İki merdiven asansörü için ortalama maliyet € 1800.00 – 3500.00 € (eğimli merdiven asansörü fiyatının yaklaşık yarısıdır) ve kurulum genellikle bir haftadan kısa sürer. İki düz merdivenli asansör, kullanıcı sandalyeden koltuğa geçebiliyorsa ve yeterince inişe sahip olduğunuzda iyi bir çözümdür. İki düz merdiven asansörü satın alırken, hangi uygulamanın size en uygun olduğunu belirlemek için bölgenizdeki yerel bir bayiyi evden bağımsız değerlendirme için aramak iyi bir fikirdir. Merdiven Asansörleri Seçerken yanılmayın.

Şirketimiz size, garanti çalışması ve gelecekte ihtiyaç duyulacağınız servis çağrıları için orada bulunacağınıza dair güvence verir. LiftArt, bulunduğunuz şehirdeki bayimiz kanalı ile bu hizmetleri size sağlayabilir.

LiftArt Merdiven Asansörleri