Konu: Engelli Asansör Çeşitleri

Engelli asansörleri çok geniş bir tanımdır. Özelliklerini aşağıda detaylı olarak açıklayacağımız modellerin çeşitleri şu şekildedir:

Engelli Asansör Çeşitleri:

  • Açık Tip Engelli Asansörü
  • Kapalı Tip Engelli Asansörü
  • Yarım Kabin Platform Asansör
  • Platformlu Merdiven Asansörü
  • Havuz Asansörü
  • Sahne Asansörü
  • Engelli Araç Asansörü

Resimlerle engelli asansörü çeşitleri örnekleri ve bazı özellikleri:

Engelli Asansörü Çeşidi Açıklama Detayları bulabileceğiniz websitesi Fiyat Aralığı
engelli asansör çeşitleri, engelli asansör modelleri, açık tip engelli asansörü Açık Tip Engelli Asansörü, max 3 m yüksekliğe kadar https://engelliasansoru.org/engelli-asansoru-acik-tip/ Yerli: 4.500-5.500 usdİthal 8.000-11.000 euro
engelli asansör çeşitleri, engelli asansör modelleri, kapalı tip engelli platformu Kapalı Tip Engelli Asansörü, 6 kata kadar, bina içi veya bina dışı için https://engelliasansoru.org/ev-asansoru/ Kat sayısı, durak sayısı ve ölçülere göre değişkenlik gösterir. Referans için TEK KAT fiyatı:
Yerli: 9.000-11.000 usdithal: 12.500-15.000 euro
engelli asansör çeşitleri, engelli asansör modelleri, yarım kabin engelli asansörü Yarım Kabin Platform Asansör, çatı katları için uygun https://engelliasansoru.org/panoramik-ev-asansoru/ Kat sayısı, durak sayısı ve ölçülere göre değişkenlik gösterir. Referans için TEK KAT fiyatı:
Yerli: 9.000-11.000 usdithal: 12.500-15.000 euro
engelli asansör çeşitleri, engelli asansör modelleri, platformlu merdiven asansörü Platformlu Merdiven Asansörü, iç veya dış ortam için https://engelliasansoru.org/engelli-merdiven-asansorleri/ Kat sayısı, ray boyu ve ölçülere göre değişkenlik gösterir. Referans için 5 m Düz tip fiyatı:
Yerli: 5.000-6.000 usdithal: 6.500-7.500 euro
engelli asansör çeşitleri, engelli havuz asansörü, engelli asansör modelleri Havuz Asansörü, iskele deniz asansörü https://engelliasansoru.org/havuz-asansorleri/ Yerli: 3.500-4.500 euro
engelli asansör çeşitleri, engelli asansör modelleri, engelli sahne asansörü Sahne Asansörü, max 1 m yüksekliğe kadar https://engelliasansoru.org/sahne-asansoru/ Yerli: 4.500-5.500 usdİthal: 5.000-6.000 euro
engelli asansör çeşitleri, engelli asansör modelleri, engelli araç asansörü Engelli Araç Asansörü, otobüs ve minibüsler için Satışımız YOKTUR Satışımız YOKTUR

Belirtilen fiyatlar bilgi mahiyetinde belirtilmiş olup, özellik, marka, üretici ve diğer opsiyonlara göre değişkenlik gösterebilir; daha az veya daha fazla olabilir.

Fiyatlar Türk Lirasının döviz karşısındaki oynak değerlerinden dolayı TL olarak belirtilememiştir. Yerli ürünlerde bile kullanılan demir, çelik ve motor gibi malzemelerin tamamı dövize endekslidir.

LiftArt Engelli Asansörü Çeşitleri

Nisan 2020