Engelli Asansörü Her Tip Uygulama için Dikey Platform

Özellikle hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler sadece birkaç adımda büyük sorunlara neden olur. Bir binaya “bir anlığına” girmek zordur, hatta bazen imkansızdır. Özellikle tekerlekli sandalye kullanıcıları çoğu zaman aşılamaz engellerle karşılaşmaktadır. Etkilenenler için işleri kolaylaştırmak için, LİFTART’ten dikey platform asansörleri (tekerlekli sandalye asansörleri veya engelli asansörleri olarak da adlandırılır) bulunmaktadır.

Dikey Platform Kaldırma
LİFTART’in Dikey Platform Asansörleri, hem iç hem de dış mekanlarda altı metreye kadar yükseklik farklılıklarına zahmetsizce uyum sağlar. Az yer kaplamaları nedeniyle (kuyu gerektirmez), dikey platform asansörlerimiz, mevcut binalara sonradan takılabildiği gibi yeni binalarda da kolayca kurulabilir. Hangi tipi seçeceğinize bağlı olarak kapılar karşılıklı veya köşeye yerleştirilebilir ve asansör uzaktan kumanda ile kullanılabilir.

Asansör kabini, farklı kat erişim gereksinimlerine uyum sağlamak için doğrudan erişim veya bitişik erişim ile tasarlanabilir.

Dikey platform asansörü (VPL), duvara monteli basmalı düğmeler veya uzaktan kumandalarla çalıştırılabilir. Güvenliği en üst düzeye çıkarmak için, kabin kapısı kapatılmadıkça yukarı veya aşağı hareket etmeyecektir.

Modellerimizin her biri, yükleme kapasitesini, yüksekliğini veya müşterinin ihtiyacı ne olursa olsun artırmak için özelleştirilebilir.

LİFTART’tan Dikey Platform Asansörleri ile Güvenli Seyahat
Dolayısıyla 0 ile 3000 mm arasındaki yükseklik farkları artık dikey platform kaldırıcımızda bir engel olmaktan çıkıyor. İster iç mekanda ister dış mekanda kurulurlar, az yer kaplamaları sayesinde, daha sonra bile binada küçük değişiklikler yapmadan hemen hemen her yere monte edilebilirler.

Platform asansörlerimiz, güvenlikle ilgili tüm ek ekipmanlarla sağlanır. LİFTART’in her platform asansörü bu nedenle bir acil durdurma düğmesine ve bir korkuluk veya kaymaz zemine sahiptir. Ayrıca platformun altında güvenlik sensörüne sahiptir. Aşağı inerken alt kısım herhangi bir engele dokunduğunda asansör duracaktır, bu aynı zamanda çalışma alanına yanlışlıkla giren çocukları da koruyacaktır.

Dikey Platform Kaldırma Uygulaması
VPL, engelli olan ve bir ev veya bina içinde kattan diğerine seyahat edemeyen kişilerin hareketliliğini artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Merdiven çıkmanın getirdiği engelleri ortadan kaldırır ve bunları yükseltir veya alçaltır, böylece evin bodrum, balkon ve üst katlarına erişim sağlar.

Tek tek: boyutlar talep üzerine, her şey gerektiği gibi.

Kaldırma platformlarımızda güvenlik en önemli önceliktir. Örneğin, acil durdurma düğmesi, kaymaz zemin ve çevreleyen platform korkuluğu standart olarak gelir. Asansörü bir acil çağrı sistemi ile donatmak da mümkündür.

İş mili tahrikiyle çalıştırılan kaldırma platformlarımız tipine bağlı olarak 0,06 veya 0,08 metre / saniye hıza ulaşır.

LİFTART’ten Dikey Platform Kaldırma Satın Alın
Hidrolik asansörlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz veya ürün hakkında sorularınız varsa, lütfen LiveChat kutusunu tıklatmaktan çekinmeyin.

LiftArt Engelli Asansörleri
Aralık 2020