Makale konusu: engelli asansörü istanbul

Eğer bir engelli asansörüne ihtiyacınız varsa ve eviniz istanbul’da ise size yakın olan bir engelli asansörü tedarikçisini ve satıcısını aramaya başlayacaksınızdır.

İstanbul’daki engelli asansörü firmalarını merak ediyorsanız ve araştırma yapmaya başladınız ise bulabileceğiniz avrupa’nın en büyük engelli asansörü üreticisi olan Vimec firmasının Türkiye temsilcisi olan LiftArt’a rastlayacaksınızdır.

Engelli asansörü istanbul

Engelli asansörü istanbul google’da aratmanızda çıkacak sonuçların içinde ilk önce karşınıza gelecek olan LiftArt avrupanın en büyük engelli asansörü üreticisi olan Vimec firmasının asansörlerini uygun fiyat ile sizlere sunacaktır. Fiyatları öğrenmek ve ödeme şartları hakkında bilgi almak için bizi 0 212 608 00 70 veya 0 549 608 00 70 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

LiftArt olarak temsilcisi olduğumuz tüm markaların asansörlerinin teknik servisi ve bakımları şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır. İstanbul avrupa yakasında ve anadolu yakasında iki ayrı merkez servisimiz bulunmakla birlikte Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerine ulaşımımız vardır ve yerel asansör firmaları ile de sizlere ulaşabilmekteyiz. Dolayısı ile servis konusunda hiç bir zaman sorun yaşamazsınız.

Engelli asansörleri sadece bedensel engelliler için değil, başka tip engelleri olan engellilerin de kullanabileceği sistemlerdir. Aslında engelliler yanında yaşlı insanlar da ve geçici engelleri olan kişiler de bu tip asansörleri kullanabilirler. Dikkat edilmesi gereken nokta ise bu tip asansörleri, sağlıklı insanların kullanıp meşgul etmelerini önlemektir. Çoğu yerde göreceğiniz gibi bu tip asansörleri sağlıklı insanlar engellilerden fazla kullanmaktadır ve asansör gerçekten engelli birisine gerekirse, asansör meşgul olduğu için engelli bu asansöre erişemez ve kullanamaz.

Dolayısı ile “engel sizsiniz” tümcesinden anlaşılacağı üzere lütfen engellilerin haklarını çalmayalım.

Engelli Asansörü

LiftArt merkezi istanbul da bulunan engelli asansörü üreten Vimec firmasının temsilcisidir. İhtiyacınız olan engelli asansörü modeli ile bilgi almak ve doğru modeli seçebilmek için bizi aramanız yeterlidir. 0212 608 00 70 Tabiki bizi arayamayanlar email ile de bizlere ulaşabilirler. Eğer emaillerinde telefon numaralarını gönderirlerse, müşteri temsilcimiz size telefon ile dönüş yapabilecektir. Ya da tercih ederseniz size email ile cevap verebiliriz.

LiftArt Engelli Asansörü Sistemleri

LiftArt Engelli Asansörü Fiyatları

engelli asansörü, engelli platformu