Engelli Asansörü Maliyeti Ne Kadardır

 

Engelli Asansörü Maliyeti Ne Kadardır, Engelli Asansörü Fiyatları Nedir?

1995 Engelli Ayrımcılığı Yasası ve ardından gelen 2010 Eşitlik Yasası sayesinde, engelli insanların fırsatlara ve kamusal alanlara eşit erişim elde etmesini sağlayan asansörler, her türlü biçimiyle bugünlerde çoğu ticari ve eğitim ortamında yaygın bir manzaradır. Bununla birlikte, engelli erişim asansörleri mesken ortamlarında nadir görülen bir olgu olma eğilimindedir.

Kat asansörlerinin ve gereken inşaatın özel doğası ve konut ortamlarında hiç yaygın olmaması nedeniyle, engelli asansörlerinin on binlerce Türk Lirasına mal olduğunu düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, mühendislikteki ilerlemeler nedeniyle, evinizde 2500 euro nun altında bir tür engelli asansörüne sahip olmak mümkündür.

Bir engelli asansörünün toplam maliyetine çeşitli faktörler eklenebilir ya da etkileyebilir. Örneğin, evde sınırlı alan varsa, binanın dışına bir asansör boşluğu yapılması gerekebilir ve bu da maliyetleri önemli ölçüde artırabilir. İç tasarımın bilincinde olanlar için, birçok engelli asansörü artık dekorunuzla uyum sağlamak veya evinizde benzersiz bir özellik katmak için çeşitli malzemeler ve kaplamalarla geliyor, ancak eklenen ekstralar veya süslü kaplamalar maliyeti mutlaka artıracaktır. Asansörün tarzına ve yapıldığı malzemelere bağlı olarak, 2.000 € – 40.000 € arasında bir maliyete bakıyor olabilirsiniz.

Engelli asansörü fiyatı öğrenmek için, size kolay iki yol öneriyoruz. Birincisi, online engelli asansörü satış sitemizden takribi fiyatları öğrenebilirsiniz. İkincisi ve daha kolayı ise bizi arar ve size daha net fiyatlar verebiliriz.

Takribi engelli asansörü fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bize bu numaralardan ulaşabilirsiniz: 0 549 608 00 70 – 0212 608 00 70