Genelde engelli asansörü sahibinden arayanlar için bu cihazı aslında ikinci el olarak aradıkları bellidir. Peki 2. el engelli asansörü almak nasıl bir karardır.

engelli asansörü sahibinden, sahibinden engelli asansörü

Öncelikle neden 2. el engelli asansörü aranır, buna bakalım. Bunun asıl sebeplerinden birisi daha ucuza daha uygun maliyete engelli asansörünü sahibinden tedarik etmektir. Bütçesel olarak sıfır bir engelli asansörü almaya gücü yetmeyenler ikinci el ararlar. Ayrıca geçici olarak bu cihaza ihtiyacı olanlar da ikinci el almak için araştırma yaparlar.

Peki gerçekten 2. el engelli asansörü almanın maliyeti daha uyguna mı gelmektedir? Şimdi düşünelim, satın aldığınız cihazın kaç yıllık bir asansör olduğu, durumunun ne olduğu, herhangi bir arızasının olup olmadığı, akülerinin durumu ve en önemlisi bu asansör için garantisinin devam edip etmediği, 2. el engelli asansörü alıp almamanız hakkında doğru bir karar vermenize yardımcı olacaktır. Bu sorulara cevap verdikten sonra asansörün gerçek maliyeti ortaya çıkacaktır.

Sonuç olarak eğer sahibinden engelli asansörü almak istiyorsanız, asansörün garanti kapsamında olduğundan emin olunuz.

En doğrusu engelli asansörü sahibinden alınırken, sahibinin ilk el olması yani LiftArt’ın yetkili satıcı firma olmasıdır. Bu durumda eğer asansör ile ilgili bir sorun ile karşılaşırsanız, yetkili satıcımız size yardımcı olacaktır. Engelli asansörü sahibinden fiyatı için buraya da bakabilirsiniz.

Eğer engelli asansörü sahibinden arıyor iseniz lütfen bizi arayın ve sizi bu konuda yardımcı olalım.

LiftArt Engelli Asansörü