Sizin için flaş bir haberimiz var! Ev asansörleri artık sadece zenginler için değil – artık herkes için uygun ve daha da önemlisi uygun fiyatlı seçenekli ev asansörlerimiz var. Alan tasarruflu yapan asansörler pratiklik ve değer bakımından evlerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen ev sahipleri arasında popüler bir seçimdir. Ev asansörlerinden sonra en fazla popüler olan ürün ise merdiven asansörüdür.

 

Ev asansör satışlarında gördüğümüz artışın arkasında birkaç sebep var ve bugün bir asansörün evinize getireceği müthiş faydalar konusunda sizi bilgilendireceğiz:

vimec panoramik ev asansörü    vimec ev asansörü

Ev asansörleri evinizin değerini artırır

Bir ev asansörünün kurulması, evinizin satış değerine katkıda bulunacak ve alıcılara olan çekiciliğini artıracak harika bir yatırımdır. Birçok ev müşterisi, büyüdükçe ihtiyaçlarını karşılayacak ev arıyordur ve asansör ile bir eve baktıklarında akıllarına anında rahat edebilecekleri gelir. Alıcıların evin daha sonraki dönemlerinde bir evde iyileştirme yapma konusundaki endişelerini ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda, bugün ev asansörüne kârlı bir yatırım yaparak, yalnızca fiyat isteyerek şansınızı artırabilirsiniz. Ev asansörü fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Her tür yaşam tarzı için pratik asansörlerimiz vardır

Ev asansörleri sadece hareket kabiliyeti sorunları olan insanlar için değil. Ailelere, yaşlılara, savaş gazileri için asansörler ihtiyaçtır ve listeyi bu şekilde devam ettirebiliriz. Aslında, ev asansörleri pratiktir ve insanlara işleri daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde yapmalarına yardımcı olurlar. Hareketlilik sorunlarınız varsa üst katlarınızı ve alt katlarınızı kolaylıkla gezebilirsiniz; hatta asansörlerimize bir tekerlekli sandalye bile sokabilirsiniz. Hareketli ve aktif bir aileniz varsa, işinizi hemen yapabilirsiniz; asansörünüze, çamaşırlarınızı, mutfak alışverişinizi yükleyebilir, çocuklarınız ve dört bacaklı arkadaşlarınızla birlikte binebilirsiniz. Ev asansörümüzle yaşam kalitenizi artırın.

 

Ev asansörleri, merdiven asansörlerinden sonra, merdiven tehlikelerine karşı bir diğer güvenli çözümdür.

Her yıl, hem genç hem de yaşlı binlerce insan, merdiven düşmeleri sonucu yaralanıyor. Aslında merdivenler, evdeki kazaların önemli bir yüzdesinden sorumludur. Asansörler hareket kabiliyeti sorunları yaşayan yaşlı bir kişinin tehlikelerini ortadan kaldırır; aynı zamanda çocuklarının merdivenden inip çıkarken kaymayacakları ya da yarıdan itibaren atlamak için çaba sarf etmeyecekler ve böylece ebeveynlere huzur vereceklerdir. LiftArt Vimec ev asansörlerinde kendinizi güvende hissedeceksiniz, elektrik kesintisi durumunda opsiyonel olarak yedek bir aküye sahiptir ve bu yüzden asla katta kalmazlar. Bir diğer seçenek de manuel indirme sistemidir.

 

LiftArt Vimec ev asansörleri hayatınızda küçük ama anlamlı bir iz bırakacaktır. Asansörlerimiz herhangi bir eve kurulabilirler! Showroomumuza gelin ve ev asansörleri ile merdiven asansörlerimizin yaşam kalitenizi nasıl yükselttiğini size kanıtlayalım.

LiftArt Ev Asansörü

0212 608 00 70

Makale Konusu: Ev Asansörümüzle Yaşam Kalitenizi Artırın