Güvenlik, Rahatlık ve Kolaylık için Bir LiftArt Engelli Asansörü Deneyin

 

Engelli Asansörü ve Engelli Platformu

Akü veya elektrik ile çalışan bir engelli asansörü, merdivenlerden daha kolay inip çıkma sürecini kolaylaştıran veya sizi katlara zahmetsizce ulaştırmayı kolaylaştıran bir cihazdır. Merdiven boyunca ilerleyen veya dikey ya da düşey çalışan tipleri mevcuttur. İster kendiniz için hayatınızı kolaylaştırmaya çalışıyor olun, ister başkası için engelli asansörüne sahip olmanız merdiven kullanmayı veya katlara ulaşmayı o kadar kolaylaştırıyor ki.

engelli asansörü, engelli platformu engelli platformu, engelli asansörü

Bir engelli asansörü, kattaki banyoya veya odalara kolayca ulaşmanızı sağlar.

Yürümekte zorlanan birçok kişi için, banyo yapmak için, uyumak için ya da lavabo için katlardaki odalara ulaşırken birçok tehlike atlatabilir: Örneğin

 • Merdivenlerdeki basamaklar çok yüksek olabilir
 • İskelet yapısındaki eski kemikler eskisi gibi işbirliği yapmazlar, zorlanabilirsiniz.
 • Oturmak ve kalkmak zor olabilir.
 • Merdivenleri kullanmak, kayma ve düşme tehlikesi oluşturur.

Bir engelli asansörü veya engelli platformu ile bir kişinin katlara kolayca girip çıkmasına izin verilirken, en önemli şey asansörün kalitesi ve servis garantisidir. Cihazlar sizi aşağı ya da yukarı çıkartırken, dik oturabilir veya ayakta durabilirsiniz. Bir uzaktan kumandayla, cihaz sizi çok hızlı olmadan indirir veya çıkartır. Böylece standart veya daha yüksek katlara ulaşabilirsiniz. Bazı modeller, 5 kata kadar erişim sağlar.

 

Engelli Asansörünün Montajı ve Kullanımı Kolaydır

Kat arasında kalmanızı önlemek için, pek çok cihaz sizi taşıyabilecek kadar akü gücüne sahiptir ve kat arasında kalmanızı önleyecektir. Bazı engelli asansörlerinde bu backup akü sistemi opsiyonel olarak sunulur.  Cihazı şarj etmek, çok basit bir olaydır, kendi kendine şarj olur ve tam dolduğunda şarj kesilir. Bazı engelli asansörü modellerinde isteğe bağlı dönebilen koltuklar bulunur.

Engelli asansörlerinin bazı modellerinin bir avantajı da, nispeten hafif ve taşınabilir olmasıdır. Asansör basit aletlerle çabucak birleştirilir, montajı yapılır.

 

LiftArt’ın Sunduğu Engelli Asansörleri Alternatiflerden Daha Ekonomiktir

Asansör doğru kurulduğunda modeline göre 2.000,00 euro’dan başlayan maliyetlere mal olabilir. Engelli asansör modeline göre, bazı asansörler 6.000,00 euro, bazıları 7.500,00 euro, bazıları 10.000 euro ve bazıları 15.000 euro olabilir. Tabi 16.000,00 € ve 25.000 euro arasında olan modeller de vardır. Ancak bu fiyatlar alternatif markalara ve rakip markalara göre kesinlikle çok daha uygun fiyatlıdır. LiftArt mümessil firmadır ve ilk eldir; fiyatları her zaman ucuz, kalitesi her zaman yüksektir.

 

 

Engelli Asansörlerinde Fiyatları Belirleyen Özellikler

 1. Asansör seyir mesafesi,
 2. Asansör modeli,
 3. Taşıma kapasitesi,
 4. Döşeme tipi,
 5. Motor özellikleri,
 6. Gücü,
 7. Rengi,
 8. Kabinli ise kabin özellikleri,
 9. Boyutları,
 10. Garanti süresi,
 11. Çalışma prensibi,
 12. Montaj yeri,
 13. Montaj süresi,
 14. Özel istekler,
 15. Acil arama sistemi,
 16. Güvenlik sistemleri,
 17. Hızı,
 18. Ambalaj şekli,
 19. İklim şartlarına dayanma durumu,
 20. Denize olan mesafe yakınlığı,

 

Hem engelli asansörü hem de engelli platformu tekerlekli sandalye ile kullanmak için de tasarlanırlar. Yüksek maliyetli bir engelli asansörü yaklaşık 45.000,00 € Euro ‘ya kadar fiyatı olabilir. Bu fiyat çoğu kesim için yüksek maliyetli olabilir. Ancak uygun fiyatlı engelli asansörü ve engelli platformu 2.000 Euro’dan başlar. Bu da birçok insana uygun fiyatlı bir ürün yelpazesine sokar. Aslında asansör yönetebilme özelliği, yaşam zevklerinden birinin tadını arttırırken, evinizde kalmanıza ve bağımsız olarak daha uzun süre yaşamanıza olanak tanıdığından, daha pahalı bir model bile yatırıma değer.

 

LiftArt Engelli Asansörleri, evinizde katlara ulaşmayı düşünüyorsanız, en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olabilir; Evde ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçin. 0549 608 00 70

 

LiftArt Asansör

Makale konusu: Güvenlik, Rahatlık ve Kolaylık için Bir LiftArt Engelli Asansörü Deneyin