Hangi Tip Engelli Asansörü Satın Almalısınız?

Bir engelli asansörü, hareket kabiliyeti sorunları olan kişiler için basamaklardan inme ve çıkma işlemini basitleştirebilir. Hem konfor hem de erişilebilirlik için üretildiğinden, evinizde işlevsel, az yer kapladığı için mobilyalarınız için mükemmel bir çözümdür. Kapı zili çaldığında, akşam yemeği hazırlama veya tuvalete gitme zamanı geldiğinde ve yatağa girme zamanındayken, doğru modeli almış olduğunuz sürece bir engelli asansöründe katlanarak duran konumuna geçmek kolaydır. Engelli asansörü fiyatı veya özürlü asansörü fiyatı için tıklayınız

engelli asansörü, özürlü asansörü

Engelli Asansörü nedir? Engelli Asansörü ile aynı mıdır?

Bir engelli asansörü, tabandaki elektrik motoru sayesinde yolcuyu, kolayca içeri veya dışarı çıkabilecek noktaya taşıyabiliyor. Uzaktan kumanda, koltuğu rahatınız için ayarlayabilir ve bazı modellerde ayak dayamasını bile ayarlayabilirsiniz. Çoğu model, evinizde harika görünen çeşitli tiplerde yapılır ve renk renk bulunabilir. Ve evet engelli asansörü, engelli platformu ile aynıdır, ufak farklılıklar olsa da farklı bir tabiridir.

 

Engelli Asansörünüzü Nasıl Kullanacaksınız?

Doğru tipteki sandalyeyi seçerken, sağladıkları pozisyon sayısına göre ayırt edilen üç temel türü vardır. Seçtiğiniz şey, asansörü nasıl kullanmayı planladığınıza bağlıdır.

Asansör platformunun en temel tipi dik ve yaklaşık 45 dereceye yaslanmış iki konum sunar. Ayak dayanağı sandalyeyle birlikte hareket eder. Azalan yatma yetenekleri nedeniyle ekstra alan gerektiren bu duvarın yakınında konumlandırılabilir ve 3-4 inç kadar boşluk gerektirebilir. Küçük bir alanda yaşıyorsanız ve TV izlemek için bir sandalye istiyorsanız, iki konumlu bir engelli asansörü gitmek için bir çeşit yoludur. Diğer engelli asansörlerinde olduğu gibi, ayakta durma pozisyonuna erişmenize yardımcı olması için platformun tabanını hareket ettiren bir kaldırma işlevi de vardır. Vimec modeli engelli asansörü için uygun bir kalkma sistemi içerir. Ayrıca fiyatları da uygundur. Peki nasıl bir engelli asansörü satın almalısınız veya Hangi Tip Engelli Asansörü Satın Almalısınız?

Sandalyenizde uyumayı ve okumayı ve televizyon seyretmeyi seviyorsanız, üç konumlu bir sandalye, motorize edilmemiş bir kolona benzer bir hisse sahiptir ve gerektiğinde sizi kaldırmanın ilave faydasını görürsünüz. Bu sandalyeyi ek ısı ve masaj işlevleriyle birlikte satın alarak rahatça kullanabileceğiniz daha rahat bir yer de elde edebilirsiniz. Engelli asansörü iyi bir seçimdir.

Engelli asansörü, tam uyku pozisyonu için düz açılır ve hatta üzerinde yatak tarzı yatak olabilir. Ayak dayama yeri ve engelli sırtlığı bağımsız olarak hareket eder, bu da size en rahat konumu bulmaya çalışırken daha fazla seçenek sunar. Ayrıca masaj ve ısıtmalı sistem ile de mevcut, sandalye başınızın üstünde hafif yükselmiş ayaklarınızla yalan söylemenizi sağlar; bu pozisyon, hipertansiyon hastaları için doktorlar tarafından tercih edilmektedir. Bu sebeple engelli asansörü satın almalısınız ama doğru yerden LiftArt Asansörden.

 

LiftArt Engelli Asansörlerinde Doğru Engelli Asansörünü Bulabilirsiniz!

Stil ve özellikler tercih ettiğiniz asansörün koltuğunu göz önüne alınırken önemli olmakla birlikte, konfor ve uygun destek için boy ve kilonuza uygun bir engelli engelli asansörü satın almalısınız. Doğru koltuğu seçmek ve almak, sizin için bir engelli bulmak bazı sandalyeleri test etmek ve doğru yol bulmanıza yardımcı olabilecek bir engelli asansörü uzmanıyla konuşmaktan geçer. Tecrübeli bir satış ekibinin en yeni stil ve uzman rehberliğinden doğru bir seçim için, hemen bugün LiftArt Asansör’ü ziyaret edin. Hangi Tip Engelli Asansörü Satın Almalısınız

LiftArt Engelli Asansörü