Yazı Konusu: izmir asansör hakkında

izmir merdiven asansörü, insanların merdivenlerden inip çıkarmak için kullandığı mekanik bir cihazdır, asansör sistemidir. Yeterli genişliğe sahip merdivenler için merdiven basamaklarında bir ray bulunur. Ray üzerine bir sandalye veya koltuk takılmıştır. Bir kişi koltuğa oturur ve demir yolu gibi yol boyunca hareket eden koltuk tarafından merdivenlerden inip çıkar.

Merdiven asansörleri, merdiven asansörü, izmir asansör, çeşme koltuk asansörü, bodrum asansör, aydın asansör, denizli asansör, uşak asansör, merdiven basamakları ve diğer bilinen isimleri ile şirketimiz tarafından birçok çeşitli şehir ve mekanlara monte edilmiştir. Bu tip sandalye asansörleri ya da koltuk asansörleri kayakçıların kullandığı tip sandalye ile karıştırılmaması gerekli olduğunu diğer yazımızda belirtmiştik.

Ticari olarak üretilen ilk izmir merdiven asansörlerinin bazıları izmir ve yakın çevresinde bir çok semte, ilçeye ve mahalleye tarafımızdan takılmıştır. Bu ilçeler arasında karşıyaka, bornova, urla, alsancak, çeşme gibi büyük ilçeler de vardır.

Uygun fiyatlı ve kaliteli merdiven asansörlerini şirketimizden tedarik edebilirsiniz. İzmir asansör ihtiyaçlarınız için bizi çekinmeden arayabilirsiniz. 0549 608 00 70

LiftArt İzmir Asansör