Sayın iş ortağımız,

LiftArt, size ve müşterilerinize daha iyi hizmet verebilmemiz için ürünlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini artırmak ve işinizi karlı bir şekilde büyütmenize yardımcı olmak için sürekli olarak çaba göstermektedir. Bu bültende en son gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

2020’de Handicare 1100 Slide Track’in lansmanını takiben, 7.05m Slide Track’in tanıtımını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Kayar Ray, merdiven asansörünün üst kattaki ve / veya alt kattaki kapıları engellediği durumlar için benzersiz bir çözümdür. Şimdi mevcut olan yeni 7,05m seçeneğiyle, daha da düz merdivenlere kurabilirsiniz.

Handicare Freecurve’de, motorlu menteşeli Vermeer Mart ortasında piyasaya sürülecek ve size çok katlı merdivenler için daha fazla çözüm sunacak.
Ayrıca Handicare 1100 hızlı başvuru kılavuzu ve emniyet kemeri için kilitleme anahtarı ve ayrıca eğimli asansörlerde yeniden çalışma prosedürü hakkında haberler de var.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen LiftArt müşteri temsilcinize ulaşın. LiftArt her konuda size yardımcı olmak için her zaman buradalar.

LiftArt
Koltuklu Merdiven Asansöründeki Son Gelişmeler
Şubat 2021