Kamu Duyurusu:

LiftArt Handicare’in Tek Temsilcisi:

Bazı rakiplerimiz yalan yanlış haberle ile halkın kafasını karıştırmaya çalışarak prim yapmaya ve satışlarını arttırmaya çabalamaktadırlar.

Kamuya saygıyla duyururuz ki; LiftArt 2006 tarihinden beri Handicace Türkiye’nin tek temsilcisi ve distribütörü olmuştur. Şirketimiz 2012 yılında Bulgaristan ve 2015 yılında Azerbaycan’da ofis açtığında eski isminin Türkçe söylemininin bu ülkelerde telaffuzunun zor olduğunu görmüş ve uluslararası bir isime geçmiştir ki bu isim de Asansör Sanatı anlamına gelen LiftArt olmuştur. Şirket sahipleri değişmemiş, sadece isim değişmiştir.

Kaldı ki; isim değişikliğinin sebebi rakiplerimizi ilgilendirmediği gibi hiç kimseyi de ilgilendirmez.

Handicare, Extrema ve Terry Lifts gibi dünya devi şirketler, kendileri ile uzun yıllardır çalışan şirketimizden memnun kalmasalar tek temsilciliğini çoktan değiştirmiş olurlardır.

Bu tarihe kadar 2000 den fazla asansör sistemi satan şirketimizin gerek personeli, gerek servisi ve gerekse maddi olarak yeterli büyüklüğe sahiptir ki yabancı ülkelerde kendi ofislerini açabilmiş ve başarılarına başarı katabilmiştir ve de katmaya devam etmektedir.

Bir avuç çapulcu kendini bilmez rakibin bu söylemlerini önemsememenizi ve kendilerine gereken dersi her zaman olduğu gibi bildirmenizi rica ederiz.

LiftArt Handicare Türkiye Tek Temsilcisidir

LiftArt Handicare’in Türkiye Tek Temsilcisi

En doğru bilgilere her zaman Handicare firmasından ulaşılabilir, sorulabilir.

 

Saygılarımızla

LiftArt Asansör

ilgili yazı: Handicare Türkiye