LiftArt Azerbaycan’da Bakü şehrinde showroom ve satış ofisini açtı.

Böylece LiftArt, Bakü’de açmış olduğu bu ofis ile ilk ve tek Türk asansör firması olmuştur.

Özellikle yaşlı ve engelliler için asansör çözümleri sunan İstanbul merkezli LiftArt Kaliteli Yaşam ve Asansör Sistemleri şirketi Azerbaycan satış ofisini Bakü şehrinde açtı.

Merdiven asansörleri ile ev asansörlerinin yanı sıra engelli asansörlerini de Azerbaycan halkına sunan firmanın direktörü Serdar Bey buradaki potansiyelden ve satışlarından memnun olduklarını dile getirdi. Ve devam etti; uzun yıllardır Azerbaycan’a ihracat yaptıklarını, süreç içerisinde buradaki potansiyeli gördüklerini ve satış ile birlikte servis hizmeti de verebilmek için Bakü’de bir merkez ofis açmalarının elzem olduğunu söyledi.

Terry Lifts İngiltere, Extrema İtalya ve Handicare Hollanda firmalarının Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerin tek temsilcisi olan LiftArt Asansör, Bakü’de açmış olduğu bu ofis ile ilk ve tek Türk asansör firması olması özelliğine sahip olmuştur.

Şimdilik Bakü ofisinde toplamda 5 personel ile hizmete başlayan LiftArt MMC şirketimiz, Azadlıq Prospektinde 130 m2 lik bir showroom mağazasına sahiptir.

LiftArt Ltd Şti.
LiftArt MMC (liftart.az)