Yazı Konusu: Merdiven Asansörlerinin Farklı Tipleri ve Fiyatları Neden Fark Ediyor

Merdiven Asansörlerinin Farklı Tipleri

Daha önce, merdiven asansörünün sizin için uygun olup olmadığına baktık. Böyle olunca, müşterilerimizin evlerine birçok merdiven asansörü kurduk ve her bir müşterimiz hizmetlerimizden mutlu oldu. Bu yazıda, mevcut olan farklı merdiven asansörlerine bakacağız.

Dönerli ve sahanlıklı merdivenler için koltuklu merdiven asansörleri:

Merdiveniniz dönerek veya köşeli şekilde ise, kavisli bir merdiven asansörüne ihtiyacınız olacak ve bu LiftArt Merdiven Asansörlerinde bazı modeller stoklarımızda mevcut olduğu için sorun değil. Ancak muhtemelen sorduğunuz soru “düz ve eğimli merdiven asansörünün farkı nedir?” şeklindedir. Kavisli merdiven asansörleri, standart düz olanlardan biraz daha karmaşıktır, çünkü merdiveninizin şekline uyması için özel sipariş ile ısmarlama kavisli özel raylar gerekir. Bu nedenle daha pahalı olabilirler. Kavisli bir merdiven asansörünün fiyatını öğrenmek için lütfen buradan bize ulaşın.

 

Farklı tip merdiven asansörleri:

Kavisli merdiven asansörlerinin yanı sıra düz tip merdiven asansörleri de stoklanıyor. Standart kavisli merdiven asansörlerine uymayan özellikte, dar ve düz merdiven varsa düz tip merdiven asansörleri sıklıkla takılır. Bununla birlikte, merdivenin üst katının tavan yüksekliğinin vücut boyuna uyacak kadar yüksek olması gerekir.

Ayakta duran merdiven asansörleri nadirdir ama bununla birlite dizlerinizi bükme probleminiz varsa oturan asansörlerden daha uygundur. Bazı ayakta duran merdiven asansörlerinde dengenizi korumanıza yardımcı olacak küçük bir çıkıntı bulunur. Ayakta durulacak merdiven asansörleri herkes için uygun değildir. Örneğin, bazen başınız dönebilir ya da birkaç dakika duracak yeterli fiziksel gücünüz yoksa, sağlam bir tutunma barına sahip olsanız bile ayaklı bir merdiven asansörü kullanmak tehlikeli olabilir.

Şimdi kavisli, ayakta duran ve düz merdiven asansörlerine baktık. Bir sonraki yazımızda, merdiven asansörü kullanmak zorunda kalmadan, evinizin ikinci katına (veya üçüncü ve dördüncü katına) kadar güvenli bir şekilde nasıl çıkabileceğinizi anlatacağız!

O zamana kadar neden mağazamıza gelmiyorsun? Bizi İstanbul Bahçeşehir, İstanbul Bahçelievler, İstanbul Yeni Bosna, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Samsun’da bulabilirsiniz.

Zaten sahip olduğunuz bir merdiven asansörü ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya merdiven asansörü kullanmak istiyorsanız, 0212 608 00 70 numaralı telefondan bizi arayın, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

LiftArt Merdiven Asansörleri