Dönüştü tip merdiven asansörlerinin farklı ayak dayama seçeneklerini sunan dünyadaki tek firma Handicare’dir.

Ayak dayama ya da diğer tabiri ile ayak koyma yeri çok önemlidir.

Kavisli veya dönüşlü model merdiven asansörlerinde ayaklık seçenekleri optimum konfigürasyon sağlar

Müşterilerimizin ve özellikle ürünlerimizi kullananlar için günlük hayatı kolaylaştırmak, işimizde yeniliği yönlendiren şeydir. Amacımız, siz değerli müşterilerimize en kapsamlı, kaliteli tasarlanmış ve üretilmiş merdiven asansörleri sunmaktır.

Kullanıcılar için optimum konfigürasyonu sağlamak için kavisli merdiven asansörü modellerinde çeşitli ayaklıklar sağlayan tek merdiven asansörü üreticisi olduğumuzu biliyor muydunuz?

Freecurve ve 2000 modelinde ayak dayama seçenekleri mevcuttur:

• Standart ayak dayama yeri çoğunlukla düz basamaklı merdivenlerde ve yalnızca ara inişlerde kullanılır.
• Geniş ayak dayama yeri, kullanıcının ayakları için daha fazla alana ihtiyacı olduğunda veya ayak dayama yeri ile üst kat arasındaki boşluğun en aza indirilmesi gerektiğinde kullanılır.
• Genişletilmiş/kaydırılmış ayak dayama yeri, basamakları fanlı olan merdivenlerde, rayı mümkün olduğu kadar alçakta tutmak için kullanılır. Uzatılmış ayak dayama yeri, kullanıcı aşağı doğru hareket ettiğinde, ayaklarına iyi bir destek sağlamak için sağlanır.

PS4D’de ve sipariş formunda, geçerli durum için en iyi olduğunu düşündüğünüz ayak dayamasını seçebilirsiniz. Handicare, bu ayaklık ile merdiven ölçülerine göre rayı üretecektir.

Kullanıcı için mümkün olan en iyi ve en güvenli rayı tasarlamak için, doğru ayak dayamasını seçmek ve gerekirse Handicare’in ayak dayamasını ayarlamasına izin vermek çok önemlidir.

LiftArt Merdiven Asansörleri