Merdiven Asansörü Montajı Covid-19 Günlerinde Yapılabilir mi?

2020 yılının haziran ayının şu ilk günlerinde bütün dünya ve güzel ülkemiz halen Corona virüs ile yani Covid-19 ile boğuşurken merdiven kullanmakta zorlananlar için hayat daha da kolaylaşmıyor.

Merdiven kullanmakta zorlananlar ya da doktor tarafından merdiven kullanmaları yasaklanan ama merdivenli evlerde yaşayanlar bu problemleri için çözüm aramaya devam ediyorlar.

Asansör ihtiyaç sahipleri Corona günlerinde korkudan dolayı evlerine keşif için servis çağırmıyor. Tabi ki bu korku hepimiz için geçerli ve çok normal.

LiftArt şirketimiz çalışanları hijyen kurallarına, sosyal mesafe kurallarına kesinlikle uymakta, kişisel temizliklerine, çalışma ortam temizliklerine azami dikkat göstermektedirler. Evinize gelen teknik servis ekibimiz keşiflerini en kısa sürede bitirip virüs bulaşma riskini en aza indirmekte ve evinizden güvenle ayrılmaktadır.

Eğer merdiven asansörü ihtiyacınız varsa ve Corona günlerinden dolayı bunu erteliyor iseniz size tavsiyemiz kesinlikle ertelememeniz, hemen bizi arayıp keşif istemenizdir.

Merdiven asansörü teknik servisimiz sizi en güvenli şekilde ziyaret edecek, hızlıca keşifte bulunacak, en doğru şekilde ölçü alacak ve size uygun fiyat çıkartacaktır.

Merdiven Asansörü Montajı Covid-19 Günlerinde de yapmaya devam ediyoruz.
Güvenle, Sağlıkla, Doğru Fiyatla

LiftArt Asansör
Haziran 2020