[:tr]Merdiven asansörü ray renkleri, Ral kodları ile birlikte RAL Katalogu

Merdiven asansörü satın alacaklar, asansörün rayının renginin de basamakları ve merdiven küpeştesi ile uyumlu olmasını arzu ederler. Çünkü bu şekilde merdiven asansörü ve merdiven bir bütün gözükecek ve şık duracaktır.

Handicare firması merdiven asansörlerinin fiyatlarının uygun olabilmesi için en çok tercih edilen 3 rengi standart olarak sunmaya başlamıştır; bu renkler krem – açık gri – kahverengidir. Tabii ki raylar müşterinin isteği üzerine RAL kataloğundaki tüm renkler ile boyanabilmektedir. Bunun ise bazı ek maliyetleri olabilecektir. Standart ray renkleri dışındaki taleplerinizin maliyetleri konusunda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Merdiven asansörü ray renkleri için ilgili uzantı tipine tıklayınız:
PNG RAL Kataloğumuz
JPG RAL Kataloğumuz
TIFF RAL Kataloğumuz

ral kodları, ral katalogu, merdiven asansörü ray renkleri

Saygılarımızla

LiftArt
Nisan 2020


[:en]If they are going to buy a stair lift, they want the color of the rails to be compatible with the steps and the stair railing. Because in this way, the stair lift and the staircase will appear as a whole and look stylish.

Handicare company has started to offer 3 most preferred colors as standard for the price of stair lifts to be affordable; these colors are cream – light gray – brown. Of course, the rails can be painted with all colors in the RAL catalog at the request of the customer. This may have some additional costs. Please contact us about the costs of your requests other than the standard rail colors.

Click on the extension type for the rail colors:
PNG RAL Catalog
JPG RAL Catalog
TIFF RAL Catalog[:]