Konu: Merdiven Asansörü Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

 

Siz veya sevdikleriniz ya yaşlandıklarında ya da merdivenleri tırmanmanızı zorlaştıran bir engeliniz, hastalığınız varsa; merdiven asansörü yaptırmak iyi bir fikirdir. Bu size hem evinizin birinci hem de ikinci katında vakit geçirme özgürlüğü kazandıracaktır.

Bir merdiven asansörü satın almadan önce, biraz araştırma yapmak ve konuyla ilgili biraz bilgi sahibi olmak önemlidir.

Bir merdiven asansörü bayiine gittiğinizde, birçok kişinin merdiven asansörlerinin farklı markalarını sattığını göreceksiniz. Bu, size bireysel ihtiyaçlarınıza daha iyi uyacak şekilde seçim yapmak için daha fazla seçenek sunar. Satın almayı düşündüğünüz tek bir marka üzerinde kendi araştırmanızı yaptığınızdan emin olun. Merdiven asansörü sizi merdivenlerden inip çıkardığı için daima güven içinde olmalısınız. Dolayısı ile kaliteli bir marka seçmeniz yararınıza olacaktır. Kalite denince Handicare en kalite markaların önünde gelir.

Bir merdiven asansörü satın alırken göz önüne alınması gereken bir başka faktör de bakım ve servistir. Seçtiğiniz şirketin sadece merdiven asansörü takmakla kalmayıp aynı zamanda periyodik bakımları ve gerekirse tamirini yapacağından emin olmanız gerekmektdir.

Koltuklu merdiven asansörünüzü seçme söz konusu olduğunda, düz bir merdiven asansörü veya ağır hizmet merdiven asansörü gerekip gerekmeyeceğini bilmek önemlidir. Düz bir merdiven asansörü 115 ile 160 kg taşıyabilir. Bükümlü bir merdiven asansörünüz varsa, buna uygun merdiven asansörü 125-200 kg kadar taşıyabilir.

Merdiven asansörleri, güvenli bir şekilde evinizin katları arasında dolaşmanız için özgürlüğünüze kavuşmanıza yardımcı olur ve hatta binmek biraz eğlenceli bile olabilir. Ancak, sizin için doğru olan merdiven asansörünü seçmeden önce tüm yönlerini göz önüne almanız ve bunun bir size faydalı olduğunun farkına varmanız gerekir.

Dünyanın en prestijli markası olan Handicare’in Türkiye temsilcisi olan LiftArt şirketi, sizin için en uygun olan modeli en uygun fiyat ile sunacaktır. Çift sürüş motorlu dünyadaki tek merdiven asansörü üreticisi olan Handicare kalitesine uygun şartlarda sahip olabilirsiniz. Size uygun bir model ve merdiveninize uygun tipte mutlaka bir asansör bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız: 0 212 608 00 70 (Merdiven Asansörü Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler)

LiftArt Handicare Merdiven Asansörleri