Merdiven asansörleri yaşlılar için idealdir, çünkü merdivenden inip çıkmalarına yardımcı olur. İngiltere merkezli Terry Lifts şirketi, merdiven asansörlerinin dünyasını tamamen devrimden çıkaracak ve merdiven kavramını geçersiz kılacak benzersiz bir tasarım ortaya çıkardı.

İnsanlara tavanda bir delik açmayı ve asansörün montajını gerektiren bir tasarımla gelmişler. Kaldırma milleri takmaya gerek yoktur. Yeni ve benzersiz tasarımla, yaşlı ve özürlü insanlar, evlerinin katları arasında hareket eden bir asansör ile kolayca seyahat edebilirler.

Bu Ev Asansörü modeline LifeStyle denir ve insanları evlerinin farklı seviyeleri arasında kolayca taşıyabilir. Asansör, kompakt ve yerden tasarruf sağlar ve iki kat arasında etkili bir şekilde çalışır. 250 kg’a kadar taşıyabilir ve iki kişiyi rahatça barındırabilir. Merdiven Asansörü veya Ev Asansörü

Bahçeşehir merkezli şirketin pazarlama ve ihracat direktörü, Terry Lifts modellerinin her zamanki asansörlerinin güncellenmiş bir versiyonuna benzediğini söyledi. Ayrıca, merdiven asansörü merdivenlerde kalıcı bir fikstür olduğunu, buna karşılık ev asansörünün gerekli olmadığı zaman herhangi bir yere gönderilebileceğini de sözlerine ekledi.

Lifestyle Ev Asansörü, dikkatle tasarlanmış ve yolcuların güvenliğini sağlamak için farklı güvenlik özellikleri eklenmiştir. Hatta bir yedek aküsü var bu nedenle yolcuların bir elektrik kesintisi durumunda asansörde sıkışmış olmayacaklardır. Asansör kapak kapanıncaya kadar hareket etmez ve 30 dakikalık bir yangını geciktirme koruması da vardır.

Asansör, alışveriş çantalarını, poşetleri, torbaları ve diğer ağır eşyaları katlar arasında taşımak için de kullanılabilir. Bize göre, ev asansörleri insanlara evlerine değer katmalarında yardımcı olacaktır. Asansörün toplam maliyeti 17.000 euro civarındadır.

Yazı Konusu: Merdiven Asansörü veya Ev Asansörü

LiftArt Asansör