Konu: Multi Lift Engelli Asansörü

Engelli asansörlerinin bir çok model ve tipi bulunmaktadır. Merdiven tipi, dikey açık tip, dikey kapalı tip, havuz tipi, deniz iskele tipi, tekne tipi, araç tipi vs gibi.

Bunlara örnek vermek gerekirse merdiven tipi için engelli merdiven asansörü, dikey açık tip için engelli platform asansörü, dikey kapalı tip için engelli kapalı platform asansörü, havuz tipi için havuz asansörü, tekne tipi için tekne asansörü, araç tipi için araç asansörü.

Behsedilen bu asansör tipleri içerisinde bir çok modelleri de vardır. Örneğin engelli asansörünün merdiven tipine yani engelli platformlu merdiven asansörünün sadece platformlu olanı olduğu gibi platformun üzerinde açılıp kapanan koltuğu olan bir modeli de bulunur. Dolayısı ile bu asansörü, merdiven çıkmakta ve inmekte zorlananlar, yaşlılar, engelliler, puset çocuk arabası ile merdivenleri kullanmak zorunda olanlar, pazar arabası ile merdivenleri kullanmak zorunda olanlar kullanabilir.

Yani engelli asansörlerinin bir çok modeli vardır. Bunlardan engelli platform asansörünün koltuk ilaveli olan modeline Multi Lift Engelli Asansörü denebilir.

Uygun fiyatlı engelli asansörleri için lütfen bizi arayınız: 0549 608 00 70

Aşağıda multi lift engelli asansörlerine örnek resim göreceksiniz.

LiftArt
Şubat 2020

[su_custom_gallery source=”media: 4340,4339″ limit=”40″ link=”lightbox” width=”260″ height=”200″ title=”never”]