Orhan Bey’in Tekerlekli Sandalye Engelli Platform Asansörü

Engelli Asansörü Altgeçide Takıldı

Birkaç ay önce, İzmit Kocaeli bölgesindeki Kartepe mevkinde TCDD Alt geçidindeki 2 bölümü için bir proje üzerinde çalıştık. Proje, sadece devlet demiryollarına gelen ve trenlere ulaşabilmek için tekerlekli sandalye kullanıcıların taşınmasına yardımcı olmak için Vimec Engelli Platform Asansörümüzü içeriyordu. Orhan Bey tekerlekli sandalye kullanıcıları için altgeçidi erişime hazır hale getirmiştir.

Engellilerin hareket kabiliyeti / erişilebilirlik gereksinimlerine bulduğu çözümden dolayı Orhan beyin çalışmaları takdir edildi. Engelli asansörü fiyatı uygundu, ucuzdu ve asansör kaliteli idi.

engelli asansörü engelli asansörü engelli merdiven asansörü

Bu, LiftArt Asansör olarak yaptığımız çalışmaların heyecan verici bir parçasıydı; kurulumla ilgilenmek ve hayatımızda ne gibi bir fark yarattığımızı görmek için müşteriye ne kadar heyecan kattığını görüyorduk. Engelli asansör muhteşem olmuştu.

Engelli Platform Asansörü Kurulumu tamamlandıktan sonra, Orhan beyin yeni asansörünü deneme zamanı geldi. Tekerlekli sandalyesi ile asansöre binerken duyguların hem Orhan Bey hem de bizimle birlikte yüksek olduğunu hissediyorduk. Asansöre girdikten sonra platformu yükseltmeye başladı ve o sırada Orhan Bey gözyaşlarını tutamadı, çünkü engelliler artık bu alt geçidi sorunsuzca kullanabileceklerdi ve artık özgürdüler. Engelli Platform Asansörü

İzlediğimiz kadarı ile hayatlarında ne kadar çok fark yarattığımızı gördük ve içimize bir sıcaklık hissi doldu. Engelliler yeni engelli platform asansörüyle o kadar heyecanlıydı ki oradaki bütün zaman boyunca yukarı ve aşağı gidiyordu. Bizim için kariyerimizdeki en mutlu ve başarılı paylaşımlarımızdan birisiydi.

Engelli asansörü sorunsuzca çalışıyordu, başarılı bir montaj olmuştur ve engelliler artık alt geçidi sorunsuzca kolayca kullanabileceklerdi.

LiftArt Engelli Asansörü