Taşıma ve iletme Sistemi

Taşıma iletme Cihazları & Hasta Transfer Sistemleri

Hasta transferi konusunda en önemli noktalardan bir diğeri de hastayı transfer edenin sağlığıdır. Tabi ki hastanın da sağlığı önemlidir; ancak bir hastayı sırtınızda ya da kollarınızda merdivenden çıkardığınızı, yataktan kaldırmak için harcadığınız gücü, tekerlekli sandalyesine oturtmak için yaptığınız hamleleri, banyoya götürmek için çektiğiniz zorlukları düşünün. Ve şimdi de, bütün bu işleri yaptıktan sonra belinizde ciddi bir problem oluşacağını düşünün… Şimdi hem siz hem de hastanız zor durumda kalacak. Peki, şimdi size ve hastanıza kim bakacak? Bu sebeple lütfen dikkatli olun, transfer için mutlaka uygun bir cihaz kullanın..!

Unutmayınız ki; bu cihazları kullanmak için mutlaka bir yardımcıya ihtiyaç vardır. Hasta veya engelli bu cihazları tek başına kullanamaz, bu yönetmeliğe aykırıdır.

Hasta taşıma iletme sistemlerimizin Manuel Acil Kurtarma Sistemi Vardır…!

Manuel Kurtarma Sistemi Olmayan Sistemlere Dikkat Ediniz..!

Merdiven Asansörleri ve Modelleri
Keşif, Fiyatlandırma için arayınız: 0549 608 00 70

1886’dan beri Handicare… Bir Prestij Markası

Önemli Not:
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Yönetmeliğince aranan engellilerin erişilebilirliğini sağlayan taşıma ve iletme sistemi yönetmeliğine uygundur.

Taşıma ve iletme Sistemi Modelleri:
Düz Merdivenler için: T9
Dönerli Merdivenler için: T10 modelini seçiniz

LiftArt Türkiye, Bulgaristan, Kazakistan ve Azerbaycan için Handicare firmasının tek mümessili ve Genel Distribütörüdür..!

Şirketimizden merdiven asansörü veya koltuk asansörü’ne servis garantili olarak uygun fiyat ve koşullarda sahip olabilirsiniz…

“Merdiven Asansörü Nasıl Seçilir” başlıklı yazımız ilginizi çekebilir..!
Neden Çift Motorlu Merdiven Asansörü Seçmeliyiz?