LiftArt, Hollanda Handicare Koltuk Asansörlerinin Türkiye tek temsilcisidir.

Dünyanın en iyi koltuk asansörlerini üreten Handicare,  1886 yılından beri Hollanda ve İngiltere’de asansör üretmektedir.

Türkiye’de Handicare’in tek temsilci olan LiftArt, koltuk asansörlerini en uygun fiyat ve cazip ödeme şartlarıyla  satmaktadır.

Koltuk asansörü fiyatı, asansörün seyir mesafesine, merdivenin tipine, uzunluğuna, dış ortam – iç ortam olduğuna, park duruş noktalarına, özelliklerine ve de montaj yerine göre hesaplanmaktadır..

Hak verirsiniz ki; seyir mesafeleri ve özellikleri farklı olan koltuk asansörlerinin fiyatları da farklı olacaktır. 

Dolayısı ile ihtiyacınız olan asansörün fiyatını öğrenmek için direk şirketimizden bilgi almanız gerekmektedir. Uygun fiyatlı koltuk asansörü için +90 549 08 00 70 arayınız.

Bununla birlikte fiyatların ne mertebede olduğu hakkında size kısa bir malumat vermek isteriz. Lütfen unutmayınız ki bu fiyatlar kesin değildir, size uygun olan ürünün fiyatı daha az veya daha çok olabilir. Bu fiyatlar sadece bilgi amaçlıdır.

  • Düz merdivenler için olan 5 mt seyahat mesafeli, iç mekan koltuk asansörü fiyatı: 1800 euro ile 2200 euro arası
  • “U” şeklinde olan merdiven için, 5 mt ray mesafeli ve iç mekan için koltuk asansörü fiyatı ise: 5500 euro ile 6000 euro arasında olabilecektir.

Lütfen uygun fiyatlı merdiven asansörü ve cazip ödeme şartları bizi arayınız: +90 549 608 00 70

LiftArt Asansör Sistemleri